seks banan brzoskwinia

Niektóre rozmowy są trudne do przeprowadzenia, ale konieczne. Nie tylko, gdy chodzi o problemy dnia codziennego, ale także bardziej złożone. Jeśli jesteś w szczęśliwym związku i nagle coś zaczęło w nim nie grać, to znak, że na pewno powinnaś o tym porozmawiać z partnerem. Zwłaszcza gdy tą kwestią jest seks.

Intymność jest niezwykle ważna w każdym związku, a udane życie seksualne potrafi fantastycznie scalać partnerów. Dlatego jeśli od jakiegoś czasu przestało Wam się układać w łóżku, koniecznie rozwiążcie ten problem. Tylko jak rozmawiać o seksie, aby nie urazić drugiej strony, a jednocześnie przekazać to, co Cię martwi? Nie jest to łatwe, ale warto podjąć wyzwanie, dla dobra obojga z Was.

Jak powiedzieć partnerowi, że seks nie spełnia moich oczekiwań?

Sprawy intymne to niezwykle delikatny temat. Nawet jeśli jesteś ze swoim partnerem szczęśliwa i wydawało Ci się, że możesz mu o wszystkim powiedzieć, jeśli mowa o seksie sprawa trochę się komplikuje. Z jednej strony pragniesz konstruktywnej rozmowy i wypracowania porozumienia, z drugiej boisz się, że go urazisz.

W końcu żaden mężczyzna nie lubi, gdy jego kobieta mówi mu, że nie jest jej dobrze w łóżku. Jednak problem sam się nie rozwiąże, dlatego koniecznie powinnaś z nim porozmawiać. Tylko szczera rozmowa o seksie może sprawić, że coś się zmieni na lepsze. Jednak do takiej rozmowy warto się przygotować. Na pewno nie jest to temat, który powinien być poruszany w biegu, czy na wspólnych zakupach.

Rozmowa o seksie powinna przebiegać w przyjaznej atmosferze i warunkach intymności. Dobrym pomysłem jest więc przeprowadzenie jej np. w łóżku przed snem. Wtedy być może od słów przejdziecie do czynów i problem zniknie szybciej, niż się pojawił. Jak powinna więc odbyć się taka rozmowa?

Na pewno powinnaś starać się powiedzieć szczerze i jak najbardziej delikatnie o tym, co Ci w seksie nie odpowiada. Jeśli zawsze potrafiliście z partnerem rozmawiać i zawsze wspólnie wypracować jakieś rozwiązanie, także i ta rozmowa powinna zakończyć się sukcesem.

Jak powiedzieć, że nie mam orgazmu?

Zastanawiasz się, jak mu powiedzieć, że nie osiągasz orgazmu? Przede wszystkim nie udawaj, że osiągasz w łóżku szczyty, gdy nie jest to prawdą. Twój partner może poczuć się oszukany i zawiedziony, a Ty nadal nie będziesz osiągać orgazmu. Dlatego nie udawaj, że jest dobrze, gdy nie jest.

W tym wypadku chyba najlepiej jak mu pokażesz, jak chciałabyś być pieszczona, zamiast układać w słowa to, co chcesz osiągnąć. Kiedy on będzie Cię pieścił, zaproponuj inną stymulację, zmień pozycję i pokaż mu, że inaczej chcesz się kochać. Możesz nawet zaproponować, że w ramach gry wstępnej skupicie się na łechtaczce i spróbujecie czegoś nowego.

W ten sposób nie tylko zmienicie swoje dotychczasowe przyzwyczajenia w sypialni, ale być może zaczniecie lepiej się bawić seksem. Podczas gry miłosnej możesz mu powiedzieć, jak zapamiętałaś swój najlepszy w życiu orgazm i chciałabyś go powtórzyć. Na pewno nie będzie miał nic przeciwko temu, aby przypomnieć sobie, jak kiedyś się kochaliście. A to może oznaczać prawdziwy orgazm.

Chcę spróbować czegoś nowego

Wasze miłosne igraszki za każdym razem wyglądają tak samo i jesteś już trochę tym znudzona? Powiedz mu o tym. Zmiany mogą wyjść Wam na dobre. Jeśli więc interesują Cię gadżety erotyczne, zaproponuj mu nowe doznania i trochę ostrzejszy seks.

Chcesz wypróbować kulki gejszy albo przetestować nowe pozycje, dlaczego nie? Jednak powiedz partnerowi o swoich planach wcześniej, żeby nie był zaskoczony zmianą. Jeśli świetnie układało Wam się w łóżku na pewno przystanie na Twoją propozycję.

Nie wiesz, jak mu o tym powiedzieć? Może zacznij od „słuchaj, Kochanie, bo marzę o tym, żebyśmy w łóżku spróbowali czegoś nowego, co Ty na to?”. Na pewno wzbudzi to jego zainteresowanie i chętnie posłucha, jak chcesz się kochać. Eksperymentowanie w łóżku potrafi fantastycznie ożywić związek i dodać mu świeżości. Jednak, aby tak było, partnerzy muszą mieć do siebie absolutne zaufanie i doskonale się znać.

Jeśli więc chcesz spróbować ostrego seksu, ustalcie, jak chcecie się kochać, w jakich pozycjach oraz ustalcie hasło bezpieczeństwa. W razie, gdy zabawa miłosna przestanie odpowiadać któremukolwiek z Was, po prostu użyjecie wybranego słowa. To da każdemu z was komfort psychiczny i pełną kontrolę nad sytuacją.